Jesień 2013 w wykonaniu byłych zawodników MŁODZIKA 96

• autor: Admin, 2013-11-17 21:10

Jak wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą już od lipca nie ma MŁODZIKA 96 i nasza strona nie funkcjonuje tak jak dawniej. Jednak patrząc na licznik odwiedzin jesteśmy zaskoczeni tak częstymi odwiedzinami strony, która nie jest już aktualizowana.

Postanowiliśmy więc napisać co słychać u naszych byłych zawodników. Dokładnie chodzi o to jak minęła im runda jesienna. Więcej w rozwinięciu.

Damian Jagiełło, Filip Janik, Dawid Jarecki - RADOMIAK RADOM

Największa grupa naszych zawodników zasiliła Radomiaka. Team ze Struga wzmocnił tercet JJJ - Jagiełło, Janik, Jarecki. Ten pierwszy rozegrał 7 ligowych spotkań i strzelił 2 gole. Drugi rozegrał 11 meczów, a trzeci 12 i strzelił jedną bramkę. Drużyna spisuje się poniżej oczekiwań i po rundzie jesiennej znajduje się w środku ligowej tabeli.

(na zdjęciu powyżej kolejno: Damian Jagiełło, Filip Janik i Dawid Jarecki)

Konrad Wiernicki, Artur Wiatrak - PIAST GLIWICE

W najdalszą drogę wybrali się Konrad Wiernicki i Artur Wiatrak. Ich wybór padł na Piast Gliwice. Artek wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i był podporą defensywy. Natomiast "Kondzio" stracił kilka meczów z powodu kontuzji, ale mimo to dwukrotnie pokonywał bramkarzy rywali. Zespół z Gliwic występuje w Okręgowej Lidze Juniorów i po rundzie jesiennej zajmuje 2 miejsce, 9 punktów za Górnikiem Zabrze.

(na zdjęciu powyżej Artur Wiatrak i Konrad Wiernicki)

Piotr Cheda, Norbert Korcz - KORONA KIELCE 97

Zarówno Piotrek jak i Norbert są z rocznika 1997. Zdecydowali się na przejście do Korony i jak na razie wydaje się, że był to dobry ruch. Obaj, gdy byli zdrowi byli podstawowymi zawodnikami. Piotrek rozegrał 12 spotkań i strzelił dwa gole. Norbert zagrał w 7 meczach i zdobył jedną bramkę. W kilku spotkaniach nie mógł zagrać z powodu kontuzji. Korona nie miała sobie równych w Świętokrzyskiej lidze juniorów młodszych i zdecydowanie wygrała grupę, wygrywając 13 spotkań i tylko jedno remisując. Nad drugą drużyną Korona osiągnęła 13 punktów przewagi i tym samym wiosną zagra w lidze centralnej.

(na zdjęciu powyżej Piotr Cheda - źródło korona-kielce.pl)

(na zdjęciu poniżej - z prawej strony - Norbert Korcz - niestety lepszego zdjęcia nie mieliśmy)

Norbert Tkaczyk - RADOMIAK RADOM 97

"Norbi" jest zawodnikiem z rocznika 97 i zdecydował się na grę właśnie w swoim roczniku. Wybrał grę w Radomiaku i był to wybór bardzo dobry, bo jest czołową postacią w swojej drużynie. Jak na razie jego zespół zajmuje 4 miejsce w tabeli.

(na zdjęciu powyżej Norbert Tkaczyk - jak zwykle uśmiechnięty :) )

Janek Czarnecki - BROŃ RADOM

Jako jedyny do Broni powędrował Janek Czarnecki. Zespół z Plant w tej kategorii wiekowej posiada dwa zespoły - jeden w centralnej lidze juniorów, a drugi w I lidze mazowieckiej. W lidze centralnej Broń jest ósma, a w lidze mazowieckiej w środku tabeli.

(na zdjęciu powyżej Janek Czarnecki)

Adrian Olczak - KP STANISŁAWICE (seniorzy)

"Oli" zdecydował się na grę w drużynie seniorskiej - KP Stanisławice. Mimo iż na pewno przeciwnicy z A klasy przewyższają go warunkami fizycznymi to on przewyższa ich swoimi świetnymi umiejętnościami technicznymi i radzi sobie bardzo dobrze. Rozegrał 11 spotkań w których strzelił 4 bramki. Jego drużyna zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.

(na zdjęciu powyżej Adrian Olczak - źródło zdjęć: KP Stanisławice - fan page)

Filip Ozimski - KS POTWORÓW (seniorzy)

Kolejnym zawodnikiem który wybrał grę w seniorach jest Filip Ozimski. Filip podobnie jak kilku innych naszych zawodników jest z rocznika 97. "Ozi" gra w KS Potworów. Także radzi sobie całkiem dobrze. Jest podstawowym zawodnikiem i już kilka razy wpisywał się na listę strzelców. No niestety nie zobaczymy w jednym meczu "Oziego" i "Oliego", gdyż KS Potworów i KP Stanisławice grają w innych grupach. Drużyna z Potworowa podobnie jak ekipa ze Stanisławic zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.

Już niedługo zimowe okienko transferowe, ruszą przygotowania do rundy wiosennej i być może Ci zawodnicy, którzy jesienią nigdzie nie grali znajdą sobie nowe kluby. Przypomnijmy, że kilku zawodników chciało grać dla Beniaminka Radom, ale zespół z kilku względów nie przystąpił do rozgrywek i nasi byli zawodnicy nie zdążyli już znaleźć sobie nowych klubów. Przed początkiem rundy wiosennej ponownie poinformujemy o klubach, w których grają byli zawodnicy MŁODZIKA 96.

Chcesz wiedzieć co słychać w innych rocznikach Młodzika ?

Zajrzyj na tę stronę --> MŁODZIK 2003

Autor: Treść:pozostało znaków: