Jak grali jesienią byli zawodnicy Młodzika 96 ?

• autor: Admin, 2014-12-26 23:00

Trochę późno, ale przedstawiamy podsumowanie jesieni 2014. Jak radzili sobie nasi byli zawodnicy w swoich klubach ? Tego wszystkiego dowiecie się w tym newsie. Małe podsumowanie w rozwinięciu.

Siedmiu zawodników mogło spotkać się razem na boisku w radomskiej lidze okręgowej. Dwóch przedstawicieli mamy w rezerwach Radomiaka, w KS Potworów oraz w Wulkanie Zakrzew, a jednego w KP Stanisławice. Wyniki bezpośrednich spotkań wyglądają następująco:

KP Stanisławice 3-1 KS Potworów

Radomiak II Radom 3-2 Wulkan Zakrzew

Radomiak II Radom 2-1 KS Potworów

Radomiak II Radom 0-3 KP Stanisławice

KS Potworów 3-0 Wulkan Zakrzew

KP Stanisławice 1-0 Wulkan Zakrzew

MAŁA TABELA TYCH SPOTKAŃ:

Lp. DRUŻYNA PKT BRAMKI
1 KP STANISŁAWICE 9 7-1
2 RADOMIAK II RADOM 6 5-6
3 KS POTWORÓW 3 5-5
4 WULKAN ZAKRZEW 0 2-7

ZAWODNICY:

• DAMIAN JAGIEŁŁO - RKS RADOMIAK II RADOM (seniorzy)

W zespole zadebiutował w przegranym meczu z Powiślanką Lipsko i tego debiutu nie może zaliczyć do udanych, bo musiał przedwcześnie opuścić boisko, po tym jak obejrzał drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwony. Później był jasną postacią zespołu. Rozegrał 15 spotkań, z czego 11 w lidze okręgowej i 4 w juniorach. Na boisku przebywał 958 minut. Strzelił 3 bramki - wszystkie w juniorach. Niestety zespół spisywał się słabo i po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce od końca.

• FILIP JANIK - RKS RADOMIAK II RADOM (seniorzy)

Był podstawowym zawodnikiem zespołu. Rozegrał 17 spotkań (1530 minut) - wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. Pod tym względem nie miał sobie równych. Opuścił tylko jedno spotkanie z powodu choroby. Na te 17 spotkań składają się: 14 meczów w lidze okręgowej, 1 mecz w pucharze oraz 2 mecze w juniorach. Niestety zespół spisywał się słabo i po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce od końca.

• NORBERT TKACZYK - KS POTWORÓW (seniorzy)

żródło zdjęcia: fan page KP Stanisławice

Nie może być chyba zadowolony z ilości gry w tej rundzie. Co prawda grał prawie w każdym meczu - zaliczył 14 występów, ale tylko 5 razy wychodził w pierwszym składzie i w sumie na boisku przebywał 602 minuty. Jego zespół rozgrywki skończył na 13 miejscu w ligowej tabeli.

• FILIP OZIMSKI - KS POTWORÓW (seniorzy)

Był podstawowym zawodnikiem zespołu. Rozegrał 15 ligowych spotkań. Na boisku przebywał 1288 minut. Jego zespół rozgrywki skończył na 13 miejscu w ligowej tabeli.

• ADRIAN OLCZAK - KP STANISŁAWICE (seniorzy)

Był podstawowym zawodnikiem zespołu. Rozegrał 16 meczów: 15 ligowych i 1 pucharowy. W meczach ligowych tylko raz na boisko wszedł z ławki, resztę meczów grał w pełnym wymiarze czasowym. Łącznie na boisku spędził 1361 minut. Jego zespół zajmuje 11 miejsce w tabeli.

• PRZEMEK WOJCIECHOWSKI - WULKAN ZAKRZEW (seniorzy)

żródło zdjęcia: fan page KP Stanisławice

W większości meczów wychodził w podstawowym składzie. W sumie rozegrał 14 ligowych spotkań, a od początku grał w dziesięciu. Na boisku spędził 994 minuty. Strzelił jedną bramkę. Jego drużyna niestety była najsłabszym zespołem w lidze i z dużą stratą zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

• DAWID MARSULA - WULKAN ZAKRZEW (seniorzy)

Powrócił do gry w piłkę i był rezerwowym bramkarzem w swojej drużynie. Zaliczył jeden ligowy występ i dwa pucharowe. Głównie grał w juniorach. Jego seniorska drużyna niestety była najsłabszym zespołem w lidze i z dużą stratą zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

• KONRAD WIERNICKI - PIAST GLIWICE (juniorzy)

źródło zdjęcia: piast-gliwice.eu

Wystąpił w 13 meczach swojej drużyny, która występuje w I wojewódzkiej lidze juniorów. Na boisku spędził 441 minut. Zdobył 5 goli. Jego drużyna plasuje się w środku tabeli.

• ARTUR WIATRAK - PIAST GLIWICE (juniorzy)

źródło zdjęcia: piast-gliwice.eu

Wystąpił w 9 meczach swojej drużyny, która występuje w I wojewódzkiej lidze juniorów. Jeden występ dołożył w drugiej drużynie, która występuje w II wojewódzkiej lidze juniorów. W sumie na boisku spędził 548 minut. Jego drużyna plasuje się w środku tabeli.

• PIOTR CHEDA - KORONA KIELCE (juniorzy)

Niestety rundy nie może zaliczyć do udanych. Miał małe problemy ze zdrowiem, a później z grą. Nie mógł się przebić do składu. Pod koniec rundy wszystko jednak wróciło do normy i Piotrek występował w pierwszym składzie. Szkoda tylko, że akurat jak już wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce, skończyła się runda. Wystąpił w 5 meczach - 322 minuty.Jego drużyna występująca w centralnej lidze juniorów plasuje się w środku tabeli.

• NORBERT KORCZ - KORONA KIELCE (juniorzy)

źródło zdjęcia: echodnia.eu

Świetna runda w wykonaniu tego zawodnika. Wystąpił w 15 meczach swojej drużyny, prawie wszystkie grał w pełnym wymiarze czasowym - na boisku spędził 1345 minut. Strzelił 2 bramki. Jego drużyna występująca w centralnej lidze juniorów plasuje się w środku tabeli.

• KRYSTIAN SOWIŃSKI - MSPN RADOMIAK RADOM (juniorzy)

źródło zdjęcia: radomsport.pl

Postanowił pozostać w juniorach MSPN Radomiak. Jego drużyna występuje w ekstralidze mazowieckiej. Rozegrał 10 spotkań. Jego zespół zajął przedostatnie - 6 miejsce, ale dało to mu utrzymanie w lidze.

Większość statystyk pochodzi ze strony łaczynaspiłka.pl

Reszta zawodników leczy ciężkie kontuzje albo przerwała treningi.

INNE ZDJĘCIA:

Adrian Olczak vs Damian Jagiełło

Adrian Olczak vs Przemek Wojciechowski:

żródło zdjęcia: fan page KP Stanisławice

Filip Ozimski i Filip Janik w rozmowie po meczu:

KP STANISŁAWICE (Adrian Olczak 5. od lewej):

RADOMIAK II RADOM (Filip Janik 6. od prawej):

KS POTWORÓW (Filip Ozimski 3. od lewej):

PIAST GLIWICE(Konrad Wiernicki i Artur Wiatrak 5. i 6. w górnym rzędzie od lewej):

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FAN PAGE NA FACEBOOKU --> KLIKNIJ TUTAJ

autor: ~KP Stany 2014-12-27 21:39:27